Strona 1 z 1

Potrzebne są ciekawe meble pracownicze na podany wymiar

: 24 maja 2016, 12:46
autor: marekwolski
Witam Państwa. Tak jak w temacie, reprezentowana przez moją osobę firma zmienia lokalizację biura i szukamy firmy, która wykona dla nas szereg mebli dla naszych pracowników. Poszukujemy firmy z Mazowsza, która umie wykonać dobre meble. Interesuje nas dość dobra jakość, oczywiście koszty też są swego rodzaju wyznacznikiem. Będę wdzięczny za odnośniki do prac takich firm.

podobne tematy:

Potrzebuje ciekawe meble dla pracowników na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:21
autor: adaswolski
Witaj. Jak w Warszawie to polecam tą firmę od mebli: http://jfm-furniture.pl/meble-pracownicze . Realizują naprawdę wysokiej jakości zabudowy meblowe. Ich specjalnością są właśnie w tego rodzaju zleceniach co opisujesz. Tu masz link do ich pracy: Obrazek - więc jak sam możesz zobaczyć ta firma wie co robi. Mają naprawdę bogate realizacje oraz doświadczenie w tym fachu. Kooperuje z tą firmą jako architekt wnętrz i przy każdej realizacji byłem usatysfakcjonowany z efektu ich pracy.

podobne tematy:

Potrzebne są nietypowe meble dla pracowników na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:24
autor: alexsys76
Witaj, u nas ta firma wykonywała meble. Są na prawdę ekstra. Nie wiem jak kształtuje się to cenowo i tak dalej. To już prezes załatwiał, ale w porównaniu do wcześniejszych mebli są o niebo lepsze.

podobne tematy: