Poszukuje pomysłu na elegancką balustradę ze stali nierdzewnej do domu

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek

Poszukuje pomysłu na elegancką balustradę ze stali nierdzewnej do domu

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 10:27

Cześć, szukam ciekawych pomysłów na zrobienie balustrady na klatce schodowej w domku jednorodzinnym. Szukałem już sporo w wyszukiwarkach i wyszukałem dużo ciekawych koncepcji. Lecz ciągle mam wrażenie, że są lepsze pomysły. Dlatego pytanie do was. Może ktoś z was widział ciekawy projekt balustrady, który będzie wyróżniał moją klatkę schodową od innych.

podobne tematy:
adaswolski

Potrzebuje pomysłu na ciekawą balustradę wykonaną ze stali do domu

Postautor: adaswolski » 31 maja 2016, 10:36

Cześć. Nie wiem co cię interesuje. Ale pamiętaj koła od nowa nie odkryjesz. Jak chodzi o klatkę schodową i balustrady to najczęściej nie ma sporego pola manewru. Rzecz jasna, można łączyć różnego rodzaju tworzywa: stal + szkło, itp. Są tak samo różnej grubości poręcze, które jesteśmy w stanie w rozmaity sposób profilować. Ale nie uzyskasz schodów, które są inne niż wszystkie. Ja osobiście preferuję tego rodzaju połączenia: Obrazek . Idealnie wygląda stal nierdzewna , która jest połączona ze szkłem. Dodatkowo można zrobić zdobienia tego szkła. Są 2 metody: lekko widoczne znaczki wykonane przy użyciu lasera lub obrazki na szkle w postaci laminatów. Te drugie rozwiązanie jest bardziej efektowne, gdyż możemy wykorzystać dowolne zdjęcie. Kiedyś widziałem schody z fotografiami ludzi z wakacji. Fajnie się to prezentowało.