Czy opłaca się montować kamery monitoringu w domu?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy opłaca się montować kamery monitoringu w domu?

Postautor: adambyczek » 06 cze 2016, 14:25

Witam. Jestem na etapie prac związanych z szykowaniem przewodów elektrycznych dla instalacji elektrycznej oraz alarmowej w budynku mieszkalnym. Rozpocząłem zastanawiać się po lekturze tego: http://trans-sat.pl/kamery-warszawa nad założeniem kamer w budynku mieszkalnym. Z tego co znalazłem na tej stronie są bardzo interesujące rozwiązania, które są w stanie znacząco podnieść bezpieczeństwo mojej rodziny. Zastanawiam się tylko nad doborem odpowiedniego systemu. Czy wykonując okablowanie w domu, jestem zmuszony na tym etapie robót budowlanych postawić na konkretny rodzaj kamer?

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy jest sen montować kamery przemysłowe w mieszkaniu?

Postautor: marekwolski » 06 cze 2016, 14:53

Dzień dobry. Kamery monitoringu to bardzo interesujące urządzenia. Kamery monitoringu można wykorzystać do sporej liczby zadań. Jak słusznie zauważyłeś ich podstawowym zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa w domu. Natomiast zobacz jak wiele innych funkcji mogą one spełniać. Po 1-sze mogą służyć jako rejestrator zachowań osób będących w domu. Doskonale sprawdzą się przy małym dziecku, które pozostanie pod opiekom niani. Inne zastosowanie kamer to doglądanie budynku podczas naszą nieobecność. Szczególnie ważne w okresie zimy. Wtedy jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić pracę kotła. W przypadku usterki możemy powiadomić najbliższych, którzy podjadą do budynku i sprawdzi usterkę. Tak, więc jak najbardziej polecam kamery do domu.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości