W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Witam, jakiś czas temu zbudowałem stronę internetową, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł wg mnie bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętni. Natomiast posiadam bardzo duży kłopot z dotarciem do nowych klientów. Odnośnik do witryny internetowej to i prezentuje się okazale, ale nie posiadam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, żeby więcej ludzi zgłaszało się do mnie? Będę wdzięczny za pomoc. Muszę jeszcze dodać iż widziałem nieduży serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem właściciela. Poprzez promocję strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie poprawiły mu się obroty. W tym przypadku było to parę haseł rodzaju: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę haseł, które sprowadzają się do Wrocławia. może na przykładzie tej firmy, która oferuje remonty skrzyń biegów Wrocław będzie łatwiej przedstawić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli decyduje się na wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim okresie będzie efekt w postaci pojawiania się strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może rok? I właśnie czas jest tu najważniejszy. Przykładowo dla tej firmy - była jeszcze inna reklama - banery, itp. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który świadczy konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja mam firmy z całej polski i nie mam siedziby. Umieszczenie reklamy na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Rozmyślałem o marketingu szeptanym na forach. Lecz tu również wyłonił się duży problem, który polega na liczbie haseł. W moim biznesie są ich setki. A w przypadku remonty skrzyń biegów jest ich naprawdę niewiele. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to straszna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast bardzo istotny jest szybki powrót do pełnej sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która ma wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Pojawia się za pewne pytanie u wielu z was - dlaczego nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Zakup wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Ponadto po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i o nim zapoznać. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Drugi powód to fachowe doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego mają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który przywozi zamówiony sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Poprzez to korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze. Zobacz: wynajem sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Cześć. Pierwsze pytanie: jak są wstanie osoby wejść na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu jest problem. Jeżeli nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie słyszał. Po pierwsze zastanów się nad jej reklamą w Internecie. Jest kilka sposobów reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Podstawową z nich jest pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego typu działania twoja strona WWW znajdzie się na początku wyników na interesujące cię frazy. A to z kolei przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i zapytania ofertowe. Druga forma reklamy to marketing szeptany na blogach. W twoim przypadku będą to strony dla Polonii. Warto tam zakładać tematy i nakłaniać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie zrobisz.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości