Czy opłaca się pozycjonować stronę WWW na frazę dźwigi samochodowe?

Rozmowy na każdy temat.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Czy opłaca się pozycjonować stronę WWW na frazę dźwigi samochodowe?

Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Cześć, potrzebuje porady od osób znających temat reklamy stron w Internecie. Potrzebuje opinii na temat pozycjonowania mojej strony WWW. Nigdy nie korzystałem z tej formy promocji swojej firmy, ale w obecnych czasach to już chyba konieczność. Interesuje mnie słowo kluczowe https://winecompany.pl/2022/07/26/urolog-rzeszow-czym-sie-specjalizuje-takze-jak-wyglada-wizyta-u-tego-eksperta - na nią chciałbym być wysoko w rezultatach wyszukiwania. Nie wiem tylko czy jest ona odpowiednia dla mojej firmy, która oferuje projektowanie wind na zamówienie. Specjalizujemy się też w montażu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to mało konkurencyjny rynek i będzie łatwo wypromować swoje usługi w Internecie. A może lepiej wybrać bardziej ogólne frazy jak: windy. Sam już zgłupiałem, dlatego kieruje pytanie do znawców tematu.

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy opłaca się promować stronę internetową na słowo kluczowe dźwigi samochodowe?

Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Cześć. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron to należy na początku wybrać około 30 fraz, z których na podstawie analizy pozostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie trzeba dobrać frazy mniej konkurencyjne. Przykładowo dla hasła: windy, trzeba dobrać: windy osobowe a, także tanie windy. Podobną czynność powtarzamy dla pozostałych fraz głównych. Na dzień dzisiejszy nie ma sensu koncentrować się na jednej lub dwóch hasłach. Nawet te najbardziej konkurencyjne nie dadzą tak dużego ruchu jak większa liczba fraz niszowych. Również będzie Ci niełatwo znaleźć agencje SEO, która będzie chciała pozycjonować twoją stronę tylko na hasło: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie opłacalne, a dla ciebie ryzykowne. Tego typu działania to prosta droga do otrzymania kary od wyszukiwarki.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości