Strona 1 z 1

Trwałe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Witam, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Wybór padł na siłownię. Od niepamiętnych czasów lubiłem chodzić na siłownię, dlatego postanowiłem że spróbuje sił w tym biznesie. Nie ma co ukrywać, że jest spora konkurencja w tym biznesie. Aby zachęcić ludzi muszę się jakoś wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie w tym miejscu pojawia się wasza rola. Bardzo proszę o komentarze na temat tych mebli do klubu fitness. Będę rad za wszelkie opinie. Od tego będzie zależało czy klienci będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Witaj. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Tak, więc sugeruję wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta kompozycja jest interesująca Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia w tej kwestii.

podobne tematy:

Trwałe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Dzień dobry. Przedmówca ma trochę racji. Lecz ja osobiście preferuje właśnie ostrzejsze kolory. Zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak siłowni. W takich miejscach powinno być żywo - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Mnie do gusty przypadły te rozwiązania: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: