Czy mogę samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe platformy towarowe

Rozmowy na każdy temat.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy mogę samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe platformy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:16

Witam. Od pewnego czasu wertuje zagadnienia , które wiążą się z promocją stron w internecie. Najbardziej korzystną formą promocji jest w moim odczuciu pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem związanych z tym tematem wiele blogów, zaliczyłem nawet już jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Dlatego mam nadzieję, że mogę samemu podziałać coś w tym temacie. Chciałbym wypromować swoją witrynę internetową na następujące słowo kluczowe: platformy towarowe i tu chciałbym zadać następujące pytania. Czy warto inwestować w dedykowane zaplecze dla takich haseł jak: platformy towarowe oraz czy dzienna ilość pozyskiwanych linków wpływa na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zbuduje dzisiaj 50 odnośników a nazajutrz 20 będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:
adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę we własnym zakresie wypromować stronę na hasło windy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Witam kolegę. Jak mniemam, że odrobinę liznołeś zagadnienia związanego z pozycjonowaniem strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrana fraza: dźwigi towarowe nie można zaliczyć do najłatwiejszych i młodemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Lecz oczywiście możesz próbować swoich sił. Problemem będą oczywiście linki, które powinieneś pozyskać oraz ich liczebność. Na dzień dzisiejszy bez właściwych programów ciężko jest robić pozycjonowanie. Linki jesteś w stanie budować ręcznie, ale musisz je indeksować. W tym momencie są konieczne programy. Jeśli chodzi o tworzenie zaplecza to jak najbardziej jest to odpowiedni kierunek działań. Natomiast ilość pozyskiwanych linków nie powinna być za duża. Trzeba je budować regularnie. Dzisiaj np: 10 linków, nazajutrz 5 odnośników, następnego dnia 15 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość