Gdzie mogę wykonać ozdobne balustrady nierdzewne w Warszawie

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę wykonać ozdobne balustrady nierdzewne w Warszawie

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Witam koleżanki i kolegów forumowiczów. Chciałbym poprosić ludzi, którzy mają już za sobą wykończenie domu. Muszę zamówić balustrady ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje ludzi, którzy robią oryginalne realizacje za przystępną cenę. Chciałbym aby zrobili coś unikalnego - coś na granicy kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu chciałbym dodać jakieś ciekawe zdobienia. Wg mnie doskonale by to się komponowało z podświetleniem klatki schodowej. Będę rad za kontakty do fachowców.

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Gdzie mogę zrobić artystyczne balustrady nierdzewne w Radomiu

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:56

Dzień dobry. Ja u siebie mam podobne balustrady wykonane ze stali, o jakich piszesz. Robiła mi je ta ekipa: https://podnutkami.pl , która pracuje na obszarze województwa mazowieckiego. Więc bez problemu dojadą do Warszawy. Cenową są bardzo konkurencyjni i nie jestem w stanie powiedzieć o nich nic złego. Przykład ich pracy masz tu: Obrazek - jak masz ochotę zobaczyć więcej to zwyczajnie odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo oryginalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich realizacji. Nie mam pojęcia tylko czy będą w stanie połączyć taką balustradę ze szkłem. Wiele ornamentów może uniemożliwić lub znacznie ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości