W którym miejscu mogę dostać lustra robione na zamówienie w Warszawie?

Rozmowy na każdy temat.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

W którym miejscu mogę dostać lustra robione na zamówienie w Warszawie?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Cześć. Poszukuje ciekawych luster do domu. Myślę nad czymś unikalnym i w miarę niedrogim. Ogólnodostępne lustra ze sklepów raczej nie będą się nadawały. Wiąże się to z bryłą lustra oraz jego gabarytami. Przykładowo do jednej z łazienek potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co napiszecie, po co dawać lustro obok skosów na piętrze. Nie posiadam zwyczajnie innego wyboru. Kolejne lustro jest mi potrzebne do naszej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego wymiary to blisko 3m x 3m. Więc jego zakupienie w sklepie jest niemożliwe. Dlatego potrzebuje znaleźć namiary na kumatych szklarzy ze stolicy, którzy są w stanie zrobić takie zlecenie.

podobne tematy:
adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Gdzie mogę dostać lustra robione na zamówienie w Warszawie?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:38

Kupno drzwi szklanych może się wydawać prostą sprawą, nad którą nie ma co się zastanawiać. Nic bardziej złudnego. Jeśli chcemy nabyć drzwi szklane do mieszkania, należy wziąć pod rozwagę parę kwestii. Jeżeli chcemy nabyć drzwi szklane, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się, w którym miejscu je zamontować i wybrać właściwy rodzaj do wybranego pomieszczenia. Drzwi wejściowe powinny zostać wyposażone we właściwości antywłamaniowe. Powinny być zrobione solidnie, a przy tym muszą być stylowe i nowoczesne, gdyż stanowią swego rodzaju wizytówkę domu. Do kuchni powinniśmy zamontować drzwi szklane wahadłowe lub przesuwne, które będą się bardzo łatwo otwierały. W pozostałych pokojach mogą to być drzwi drzwi otwierane na oścież. Istotna jest także sprawa rodzaju szkła. Zapewne nurtować nas będzie także pytanie, czy wybrać szybę przejrzystą, czy matową? Szkło piaskowane sprawdzi się najlepiej w pomieszczeniach, w których będziemy potrzebowali więcej prywatności, czyli łazience i sypialni. W pozostałych pokojach, możemy wybrać przezroczystą taflę lub drzwi szklane z mieszanego szkła. Drzwi szklane to kluczowy produkt naszej firmy. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat umożliwia nam zaoferować Państwu wysokiej jakości drzwi szklane, które produkujemy ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystkie drzwi szklane produkujemy pod konkretne wymiary. Firma produkuje drzwi szklane we wszystkich możliwych wariantach, które umożliwiają zabudowę każdego otworu budowlanego. Mogą to być np. szklane drzwi do futryn czy drzwi przesuwne szklane oraz wahadłowe. Oferowane drzwi szklane wykonywane są ze szkła hartowanego, przeważnie o grubości 8 lub 10 mm lub szkła laminowanego. Technologia laminowania polega na połączeniu dwóch tafli szkła folią laminacyjną - umożliwia to na zrobienie drzwi szklanych z fotografią w środku między szybami. Można również wkleić między 2 szyby folie ozdobne, tapety oraz materiały tekstylne. Dzień dobry. Rzeczywiście posiadasz duże wymagania odnoście luster do domu. Od razu Ci napiszę, iż tego typu rozwiązania będą dość drogie, więc powinieneś zapomnieć o niskiej cenie. Jak chodzi o sprawdzonych fachowców to ta ekipa robi oryginalne. U mnie w domu wykonywali oprócz luster, także kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich roboty, więc możesz wziąć pod uwagę ich ofertę. Przykładowe zdjęcie - sam możesz się przekonać, że są to dość ciekawe i ciekawe rozwiązania. Jak potrzebujesz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z portali ogłoszeniowych. Na takich stronach jesteś w stanie dać też swoją ofertę i zaczekać na odpowiedź fachowców.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość