Szukam firmy, która oferuje dźwigi hydrauliczne

Rozmowy na każdy temat.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam firmy, która oferuje dźwigi hydrauliczne

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:35

Witam szanownych forumowiczów. Powiem od razu o co mi chodzi, a później rozwinę temat. Szukam firmy, która specjalizuje się w montażu platform towarowych na potrzeby hoteli. Potrzebuję takiej małej windy do mojego pensjonatu, który ma dwu poziomową jadalnie. Udźwig platformy towarowej nie będzie duży. Platformą towarową będą przemieszczały się dania dla klientów. Więc maksymalne obciążenie to ze sto kg. Nie posiadam za dużo miejsca na jej zamontowanie, dlatego nie jestem w stanie skorzystać z gotowych platform towarowych. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał do czynienia ze zbliżonym problemem i udało mu się założyć taką platformę towarową w swojej firmie.

podobne tematy:
michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje windy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Witaj. Kiedyś to może miałbyś problem ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich platform towarowych. Dzisiaj bez większych problemów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem wind towarowych o niestandardowych rozmiarach. Przykładem jest ta firma - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która zajmuje się projektowaniem i budową platform towarowych dla gastronomii. Tak, więc nie musisz się martwić o to, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie widny w twoim lokalu gastronomicznym. Obecne dźwigi towarowe nie potrzebują dużo przestrzeni. Też można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość