Szukam rzetelnej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Rozmowy na każdy temat.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Szukam rzetelnej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Dzień dobry. Szukam sprawdzonej ekipy ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie wokół mojego domu. Chciałbym mieć coś oryginalnego, co nie będzie szablonowym rozwiązaniem. Ogrodzenie chcę żeby były zrobione w dawnym stylu - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Również posiadam wątpliwość czy właściwie wkomponuje się to w nowoczesne wnętrze. Dlatego potrzebuje kumatą brygadę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was jest w stanie polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Szukam dobrej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:46

Cześć. Jak dobrze Cię zrozumiałem to potrzebujesz ekipy ślusarzy, która jest w stanie wykonać dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie domu. Poszukujesz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jeśli tak to warto rozważyć ofertę firmy MetFach , która specjalizuje się w projektowaniu balustrad nierdzewnych oraz ogrodzeń kutych. Poniżej daję ich przykładową realizację: Obrazek . Zobacz czy myślisz o czymś takim. Jeśli tak to jestem w stanie Ci ich rekomendować z czystym sumieniem. W naszym domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Brygada wykonała wszystko w jeden dzień i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości