Co uważacie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Rozmowy na każdy temat.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co uważacie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Witam. Jestem zawodowym kierowcą, który codziennie jeździ w firmie transportowej. Zarobki są na dobrym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich przyjaciół ma uprawnienia do transportu towarów niebezpiecznych i dzięki tym kwalifikacją w innej firmie zarabia o wiele więcej niż ja. Tak, więc zacząłem poszukiwać odpowiednich szkoleń rozluźnianie mięśni warszawa , które dają odpowiednie kwalifikacje. Rozmyślam nad wyborem jednego z tych, która prowadzi podane przeze mnie firma. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 17:13 przez alinasobol, łącznie zmieniany 1 raz.
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Co myślicie o tego rodzaju kursów zawodowych?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:23

Cześć. Sam posiadałem zbliżony dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w krajowej firmie transportowej. Przewoziłem towary tylko po Polsce, więc zarobki nie były za duże. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na małego synka. Dlatego musiałem coś innego wykombinować. Wybrałem wtedy tego typu szkolenie jak umieściłeś w linku. Skończyłem: ADR kurs podstawowy transport towarów niebezpiecznych i dzięki temu mogłem bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Nadal przewożę ładunki po Polsce, ale moja pensja jest dwukrotnie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na taki kurs. Jego cena zwróci się po kwartale.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości