Strona 1 z 1

Poszukuje uczciwej firmy do montażu anteny satelitarnej w stolicy

: 16 maja 2016, 14:33
autor: tolek1980
Cześć wam trafiłem na te forum szukając godnej polecenia firmy , która zrobi montaż anteny satelitarnej w domku jednorodzinnym Szukając w Internecie znalazłem stronę internetową: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I teraz pytanie, skąd mam wiedzieć czy całość instalacji będzie dobrze przeprowadzona w moim domu. Na stronie umieścili wiele schematów i fotek z ich realizacji. Przykład poniżej:
Obrazek
Wszystko wygląda dość profesjonalnie. Natomiast czy ja muszę mieć w domu takie rzeczy jak na fotkach? Proszę o fachową pomoc.

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 18 maja 2016, 8:51
autor: adambyczek
Witaj, u mnie ta ekipa robiła system alarmowy w mieszkaniu. Nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa o nich. Zrobili projekt, wycenę i wszystko solidnie zmontowali. Alarm funkcjonuje już 3 rok i nie było z nim w ogóle kłopotów. Plusem ich jest to, że nie naciągają na zbędne bajery. Więc możesz ich śmiało brać do montażu instalacji telewizyjnej w swoim mieszkaniu. Będzie Pan zadowolony ;-).

podobne tematy:

Szukam rzetelnej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w Warszawie

: 18 maja 2016, 8:55
autor: michalgos
Cześć, to zależy jaką instalację chcesz mieć w swoim budynku. Jak później będziesz chciał mieć multi room to warto wziąć pod uwagę bardziej zaawansowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że później się to przydaje. Jak musisz ograniczyć wydatki to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i rozprowadzenie sygnału do wybranych pomieszczeń. Doradzam aby doprowadzić sygnał do każdego pomieszczenia.

podobne tematy: