Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Rozmowy na każdy temat.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Witam. Mam od pewnego czasu pewny kłopot. A więc regularnie wypadają mi włosy. Stosowałem już wiele przeróżnych specyfików jednakże w ogóle nie pomagały bądź wynik był wyłącznie chwilowy. Ostatnimi czasy słyszałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki . Ciągle zastanawiam się czy ktoś stosował ten specyfik? Interesują mnie opinie na temat właściwości i skuteczności takiego szamponu. Czy istotnie może mi pomóc na wypadające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy albowiem efekt jest kiepski?

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Dzień dobry. Także cierpiałem na wypadanie włosów, niemniej jednak u mnie podchodziło to już pod łysienie. Kupiłem szampon z czarnuszki i muszę potwierdzić jego fenomenalne działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki bez owijania w bawełnę się wzmocniły. Myślę, że to naturalnie dzięki zawartości kwasów tłuszczowych i innych składników. Moja żona też stosuje ten szampon oraz zauważyła po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze i zwiększyły swoją objętość, a też przestały się przetłuszczać. Bez ogródek z całego serca polecam ten towar.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości