Wypadające włosy lek, ktoś pomoże?

Rozmowy na każdy temat.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Wypadające włosy lek, ktoś pomoże?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 11:26

Cześć. Od pewnego czasu niezwykle wypadają mi włosy. Po przebudzeniu znajduje ich trochę na poduszce, a pomimo wykorzystywania różnych środków wzmacniających znajduje ich także dużo na szczotce. Nie wiem już co mam czynić, bo nic nie pomaga. Czesanie włosów kończy się wieloma włosami pozostającymi na szczotce, a prócz tego zbieram je także z ubrań i mebli. Mam nadzieję, że ktoś odnalazł jakikolwiek lek, jaki wspomógł i jest skuteczny. Dziękuje z góry za odpowiedzi.

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Wypadające włosy lek, ktoś pomoże?

Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 11:41

Cześć. Mnie także denerwują wypadające włosy. Ostatnimi czasy jednak byłam w aptece oraz rozmawiałam z farmaceutką, jaka poleciła mi rzeczowe preparaty. W tym momencie nie pamiętam nazw, lecz wystarczy, że udasz się do apteki oraz poprosisz o jakiś specyfik na ten kłopot. Wolno też zakupić w internecie, na przykład na wypadające włosy lek Pamiętaj jednak, że tylko regularnie przyjmowanie pastylek, zastosowanie szamponów oraz odżywek ma prawo pomóc. Ja popełniałam ten błąd, że zapominałam o codziennym ich wykorzystywaniu, właśnie dlatego wynik był mierny. Dzisiaj jest całkiem inaczej. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość