Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Witam. Ostatnimi czasy postawiłem dom dla własnej rodziny. Mieszkamy w dość ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się na dzień wiele rozmaitych osób. Ciągle zastanawiam się, wobec tego czy powinienem ulokować finanse w kamerę - idzie o coś w stylu kamery https://fundacja-zofia.pl ? W domu mamy dużo urządzeń oraz cennych przedmiotów. Prócz tego moja trójka pociech zostaje wielokrotnie sama w domu. Stąd moje pytanie czy warto zainwestować w kamerę? Zależy mi na zwiększeniu bezpieczeństwa jednakże nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o szczere odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 10:44 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny dom ma obowiązek mieć kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Cześć. Chcąc zabezpieczyć swoją posiadłość również wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę ogłosić, że miało to miejsce kilka lat temu oraz na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Okazuje się jednak, że u sąsiadów były już dwa włamania, wobec tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie swojego domu jest niezmiernie istotne przede wszystkim jeśli posiadasz dzieci. Należałoby, wobec tego zainwestować w solidny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wyraźnie na odwrót.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości