Fotografia dziecięca na urodziny?

Rozmowy na każdy temat.
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:01

Witam. Jestem szczęśliwą mamą dwójki brzdąców. Niedługo obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Pragniemy z tej okazji zaaranżować małą imprezkę, na jaką zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Mimo to zastanawiam się również nad tym, by upamiętnić całą imprezę w znakomity sposób. Dlatego również interesuje mnie zatrudnienie fotografa, który wykona fotografie dzieciom w czasie zabawy, a także wykona małą sesję w plenerze. Ciekawią mnie opinie innych na ten temat. A być może ktoś miał szansę korzystać z takich usług?

podobne tematy:
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:10

Cześć. Ostatnimi czasy urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Prócz tortu i podarunków nie mogło też naturalnie zabraknąć atrakcji, wobec tego wynajęliśmy animatora, jaki zabawi maluchy. Kierując się dobrymi opiniami wybraliśmy też fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca http://www.elefantti.pl to szereg usług, które można dopasować pod własne wyczekiwania. My na przykład pragnęliśmy uchwycić całą zabawę, jednakowoż poprosiliśmy także o sesję rodzinną. To naturalnie dzięki temu posiadamy piękną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości