Responsywne strony internetowe jak to wyglada

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe jak to wyglada

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy na dzień dzisiejszy posiadanie responsywnej strony internetowej to już wymóg? Czy funkcje wyszukiwarek lepiej oceniają takiego rodzaju strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest to wymysł marketingowy firm, które zajmują się projektowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na te pytania uzyskacie w poniższym tekście. Na początku zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Potocznie mówiąc, tego rodzaju strony internetowe, właściwie prezentują się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to komputery stacjonarne czy urządzenia typu tablet. Tego typu strony internetowe dobrze wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio dostosowywany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do rozmiaru ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej wyglądać na komputerach stacjonarnych, a jeszcze inaczej na tablecie. Zwyczajowo na samrtfonach i tabletach responsywne strony internetowe posiadają mniej elementów graficznych. Kolejnym ważnym aspektem, który przemawia za posiadaniem takiego typu strony internetowej to fakt, iż coraz więcej użytkowników ogląda strony internetowe na telefonach komórkowych. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. A, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Firmy, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Następny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są premiowane przez funkcje wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tej funkcji. Należy wyszukać strony internetowe Radom i sami możemy się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w rezultatach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego typu hasła strony internetowe Radom pokazują jak duże są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które budują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak istotne jest pozyskanie kontrahentów przez Internet. Oczywiście możemy określić to za mało istotny argument. Natomiast w dłuższym czasie firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych kontrahentów może być w przyszłości poważnym problemem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

Tak więc doradzam każdemu zmodernizowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak duży. A potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość