Strona 1 z 1

Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?

: 23 maja 2016, 9:24
autor: marekwolski
Witam, buduje dom dla swojej rodziny niedaleko Kielc. Teraz męczę się z położeniem dachu. Miałem już jedną ekipę dekarzy, którzy niestety nie sprawdzili się. Mój dach ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc musiałem ich pogonić. Szperałem w wyszukiwarce i natrafiłem na bazę firm dekarskich z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , lecz wybranie dekarzy w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i mojej kasy na zmarnotrawiony materiał. Dlatego zwracam się do was z zapytaniem. Może ktoś z was ma namiary na dobrych dekarzy z okolic Kielc.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?

: 23 maja 2016, 9:43
autor: michalgos
Dzień dobry, jestem w stanie Ci polecić firmę Dach Maar z Kielc. Brygada bardzo dobra, nie pijąca. Ludzie znają się na swoim fachu i nie miałem z nimi żadnych kłopotów. Więc możesz ich w ciemno brać do swojego dachu. Pozostałych ekip dekarskich z tego portalu niestety nie znam.

podobne tematy:

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

: 23 maja 2016, 9:47
autor: alexsys76
Witaj, jak pojawił się taki problem z dekarzami to może być trudno znaleźć chętnych aby poprawiali po innych. Nie mam pojęcia jak to się prezentuje faktycznie, lecz jeśli mocno spierniczyli sprawę to będzie ciężko to naprawić.

podobne tematy: