Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla firmy dekarskiej?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla firmy dekarskiej?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Cześć, posiadam niedużą firmę , która świadczy usługi dekarskie. Od dłuższego czasu w kraju występuje kryzys na rynku budowlanym i co za tym idzie jest o wiele mniej pracy dla takich firm jak moja. Ludzie coraz mniej stawiają domów. Jeśli już jakaś osoba dzwoni to zazwyczaj poszukuje najtańszej firmy dekarskiej w mieście. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Teraz praca jest na granicy opłacalności. Tak, więc zacząłem się mocno zastanawiać nad promocją prowadzonej przez mnie firmy, ale nie wiem jaka forma promocji będzie najbardziej skuteczna? Proszę o pomoc.

podobne tematy:
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Która reklama będzie odpowiednia dla dekarza?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Cześć. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie ulotek mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie strony oraz reklama na tego typu serwisach www: https://biozamrazarki.pl/?p=263 . Inne rodzaje reklamy będą mało skuteczne. Dobrym sposobem jest zamówienie baneru reklamowego i wieszanie go podczas prac na miejscu budowy. Zawsze jakiegoś klienta jesteś w stanie na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Cześć. Kolega nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwie metody promocji dobrze się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na portalach branżowych.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości